GET PANDAI APP NOW

Program

Winner Announcement #SemarakMerdeka Pandai Colouring Contest 2023

Hai Adik-Adik,

Pandai baru sahaja melabuhkan tirai Colouring Contest 2023 #SemarakMerdeka pada hari khamis, 31 Ogos 2023. Tahniah kami ucapkan buat semua peserta dan pengguna pandai yang telah menyertai kesemua aktiviti dan program yang telah kami jalankan sempena Hari Kebangsaan.

Kami sangat berbangga dan menghargai segala hasil karya seni yang ditonjolkan oleh adik-adik dalam Pandai Colouring Contest 2023 . Terima kasih juga kepada semua yang tak henti-henti mengikuti sesi Live sempena colouring contest 2023 #SemarakMerdeka ini terutama Sesi Live Winner Announcement. Syukur semuanya berjalan dengan lancar!

Baiklah, mari sama-sama kita lihat hasil karya kesemua pemenang yang berjaya dan terpilih mengikut kategori Sekolah Rendah dan Sekolah Menengah. Semoga kejayaan ini menjadi pemangkin kecemerlangan adik-adik pada masa akan datang. Tahniah kami ucapkan. πŸ‘


KATEGORI SEKOLAH RENDAH / PRIMARY SCHOOL

TEMPAT PERTAMA/ GOLD AWARD WINNER

Tan Ee Xuan


TEMPAT KEDUA/ SILVER AWARD WINNER

Mia Sara Nasuha



TEMPAT KETIGA/ BRONZE AWARD WINNER

Setor Zi Cheng


TEMPAT KEEMPAT

Qatrunnada Ashrani Binti Shahrizal


TEMPAT KELIMA

Adam Zhafran Bin Mohd Shahir

PEMENANG 20 PANDAI’S PICK

Qurratu’ Ain Annuha Binti Sharizal
Lenisharaaj
Alya Aleesya Binti Mohd Syukur
Ai-Airin Binti Abd Aziz
Ang Zhi Yong
Clavan Chua Zhi Ren
Elly Leong Li Ying
Claryn Chua Hui Wen
Ethan Lau Hui Hong
Lok Jing Xuan
Ng Hai Tong
Raihana Azwani Binti Mohd Raimi
Hazzikry El Hafez Bin Hasroy
Claire
Kiruthiharshini
Hazrassul Miqaill Haqim Bin Abdullah
Lim Yucy
Ong Vishyn
Tan Yi Jinn
Tan Zhengyu

KATEGORI SEKOLAH MENENGAH / SECONDARY SCHOOL

TEMPAT PERTAMA/GOLD AWARD WINNER

Setor Ying Er


TEMPAT KEDUA/ SILVER AWARD WINNER

Arief Danish Iman Bin Rahman


TEMPAT KETIGA/ BRONZE AWARD WINNER

Raphael Chen


TEMPAT KEEMPAT

Art Marsha Binti Abd Aziz


TEMPAT KELIMA

Puteri Orked Irdinie Binti Mohd Fairul


PEMENANG 20 PANDAI’S PICK

Song Tung Lynn
Natasha Goh Jia Xi
Ang Wan Enn
Ang Zhi Quan
Nur Haiqal
Ang Zhi Hui
 Aishah Humairah Binti Firdaus
Amira Khairina
Fong Ee Ning
Ng Zhi Xuan
Saidatul Shasya Binti Shah Mahadi
Wan Auni Sarah Binti Wan Zukial
Haziqah Jalil
Batrisyia Binti Shaiful Norasrul
Christa Vrodice
Raymond Jong Wei Chen
Angelia Azlisya
Ryan Lee Jin Yang
Tang Jun Hu
Ang Jia Yi

PENERIMA VAN GOGH AWARD

Van Gogh Award adalah kategori tambahan untuk Pandai Colouring Contest 2023 dimana Team Pandai memilih HANYA 10% dari peserta yang berbakat & menunjukkan usaha yang tinggi setelah kategori Top 5 & Pandai’s Pick. Penilaian adalah berdasarkan keseluruhan artwork & juga element tambahan yang sangat menarik. Sila rujuk senarai dibawah & gunakan tips yang diberikan untuk mencari nama anda! Penerima “Van Gogh Award” layak untuk mendapatkan “Special Accredited Certificate” dari Team Pandai.

Klik untuk dapatkan -> Van Gogh Award – Special Accredited Certificate πŸ† Dapatkan sekarang di shop.pandai.org .

Van Gogh Award

LIST WINNERS VAN GOGH AWARDS - PRIMARY CATEGORY
1. YUGANT A/L SELIYAN 101. KEISHA KAISARA BINTI ABDUL AZIZ
2. SANGITHA A/P KUMARESAN 102. RANIA MARISSA MOHD RIDZWAN
3. ADRIANA JAMEELA BINTI AHMAD ADIB 103. CHU PUI SHIEN
4. RAIHANA SOFEA 104. DARRSHINI A/P VIJAYEN
5. JOANNA TAN MAY XUAN 105. ALEESYA MAISARAH BINTI FIRDAUSH
6. WEN XIN 106. AZHAD ZAKIR
7. LIM YOU CHEN 107. MUHAMMAD AATHIF BIN MOHD ZUDI
8. M. MULLAIE A/P MUNIANDY 108. ESHA_WON
9. PHUAH PHEI HUA 109. MAEVESS CHOO LEE YING
10. JOELLE TAN MAY NIE 110. MAX CHOO JUN HOWE
11. BRIAN LAU LEE HONG 111. MUHAMMAD LUQMAN AL HAKIM BIN 116. MUHAMMAD LOTFI
12. RIFQINA MAISARAH BINTI MOHD 13. MAHATHIR 112. AUNI SAFEEYA BINTI MOHD FAIZUL
13. WONG YING ERN 113. LOW JIE XIN MOE
14. WONG YAN JIE 114. ELISE TING XUE LEE
15. JAZLEEN MEDINA BINTI MOHAMMAD HAFEEZ 115. AFIFAH ZUFAIRAH BINTI MOHD HUSNI
16. JANNAH MALEEHA BINTI MOHAMMAD HAFEEZ 116. AFIQAH ZAYYANAH BINTI MOHD HUSNI
17. JASMEEN 117. SHYEN
18. ADELIA 118. CHIN ZHI YEE
19. NILLESHVAR A/L MAHINDRAN 119. ONG ING ING
20. PARVINA A/P ELANGO 120. CHIN QIANRU
21. LAU WYNN YANN 121. TAN YI HAO
22. KHAYLA KAISARA BINTI ABDUL AZIZ 122. AHMAD ZHARIF BIN ARSHAD
23. AVIYA SIO YUN WEI 123. WEISUANG KOAY
24. LOW WEIYI 124. LEE SHYN ROU
25. ANDREA MARY WINSON 125. LIM ZHI XIN
26. KONG KAH KEAN 126. KHO JIAN KAI
27. BEH HUI YEE 127. WU XUAN QING
28. SRI APSHARAA A/P G JAGANAT 128. RISHITAR A/L V. GOPALAKRISHNAN
29. ALYSSA ANG WEI SAN 129. THIVYASHRII KRESHNE KUMAR
30. NUR HANA HUMAIRA' BINTI MUHAMMAD 32. HAKIM 130. LIM JO HYE
31. WU ZHI JUN 131. NUR DHIA ZARA BINTI MOHD AZHAR
32. LING ZHI QIAN 132. MOHAMAD BAKHTIAR IMAN BIN MOHD NAZIR
33. KONG SHAN XUAN 133. AFINA RUSYDA BINTI ABDUL RADZI
34. LING NGEE TIEN 134. ZARA ADRIANA BINTI ADIB HASBULLAH
35. DANISYA 135. NUR ASFA MEDINA BINTI ABDULLAH
36. LYNNETTE LOO AE JEA 136. MARIMUGAI A/P PREMKUMAR
37. LER LIAN YOU 137. LOSHINNIESHRI
38. LEE JIN MIN 138. HANUSHAA A/P VIKERMEN
39. HAYATI KAMARUDDIN 139. PUTERI NURQASEH ALISYA BINTI SALIMAN
40. GAN KAI JAYNE 140. AUNI QAISARA
41. LOW ROU YU 141. ANNABELLA MOI YU EN
42. LIM CHENG XI 142. RYDEN YEN FOO CHUN
43. TAN YAN YAO 143. NUR FARIESYA ZAHRA BT FAUZI
44. MUHAMMAD IRSYAD RIFQI 144. AISHA DAMIA BINTI MOHAMAD KHAIRUL AZWAN
45. SAMSON TSEN JIE SHEN 145. ODAM SIM JIA JIANG
46. LEONG ZI YAN 146. YEDHANTH MANIVANNAN ANDAL
47. MUHAMMAD IRFAN AZRI BIN MOHAMMAD 50. SYAUFIQ 147. LIEW YUE CHENG
48. NUR FATIHAH AFIQAH BINTI AHMAD FIRDAUS 148. TARANYA A/P JEEVA
49. TEH WERN XUEN 149. ANGELA KONG
50. LEE SHIN QI 150. MUNAWWARAH BINTI MUHAMMAD IBRAHIM
51. LEE SHIN EN 151. SANJAYY JAYGANES
52. SCHA DAMIA 152. SIAH PEI ZHEN
53. JOEY NG YU ZHEN 153. ESMUND KOID JIA HONG
54. ABDUL AZIZ BIN MOHD RAZALI 154. EVA CHONG JIA QI
55. ZARINE FYRZANAH BINTI ABDUL AZIZ 155. RUVANESH A/L SARAVANAN
56. RAELYN SEAH TOH NING 156. KAJANA MARY
57. VENILLA GOH THIRUVAENGADAM 157. TAN WEE JIE MOE
58. DHEREN GOH THIRUVAENGADAM 158. JAJA
59. HARSHANTH RAO A/L VIGNESH 159. SYAURAH BINTI MUHAMMAD SALMAN 165. SAMUEL YUWASIF
60. JOELLE 160. AHMAD HUZAIFAH BIN ABDUL RAHMAN
61. SUBHIKSHA SAI A/P GANESH BABU 161. IRAAAA
62. SIDDARTH 162. KOAY JIN RONG
63. SIDDAR 163. CARMEN LIM JIA EN
64. KANCHANAA A/P MURALI MOE 164. ANG JIA LIN
65. LOW YAP WEN 165. JOYCE LEE XIN MIN
66. AISY NUR SURAIYA BINTI AZRUL AZMIEZIE 166. MOHAMED RAYYAN DARWISH BIN MOHAMED SABEER
67. ANG QIAO EN 167. RAIQAL
68. NUR AIDA QISTINA BINTI ZAHARUDIN 168. NUR ALISHA EKHSAN BT ABDULLAH
69. AIDIE MUZZAMIL BIN ABDULLAH 169. YEOH HUI JIE
70. KARTHIGEYEN A/L KIVEN 170. MUHAMMAD ZAFRIL ZAKWAN
71. MUHAMMAD QAED AFLAH BIN MOHAMMAD AL-FAIZ 171. HAZIQ DANIAL BIN AMINAN
72. DEVLIN ANAK JOSOHS 172. CHOW ZI BIN
73. NUR HAMIZAH QAISARA BINTI MOHD FADHIL 173. CHOW ZI XUAN
74. TSEN WEN JING 174. AERIEL CHIA ZHEE YEN
75. LIEW TZE XUAN 175. JOLYN CHIONG JIA HXUAN
76. NUR FARRISHA DALIELA BINTI JEMMES 176. EUNICE TIE QIAN TONG
77. HOW QIAN HUI 177. ANIS MAISARAH BINTI ZULHELMI
78. FARISH IKHWAN BIN SAPWAN 178. VARSHINI A/P THANARAJA
79. MUHAMMAD FIRAS RAYYAN BIN 83. MUHAMMAD FAIZAL 179. HAANSHIKHAA A/P GENESAN
80. HAASINISRI AP RAMAKRISHNAN 180. YI TONG
81. AADAVA A/L NAVINDRAN 181. PUTRA AFIQ AL-FATEH BIN MHD. FIRDAUS
82. NUR ARIANA SOFEA BINTI AMIRUL SYAKIRIN 182. DORCAS KOH XIAO EN
83. NUR RANIA ASSYIFA' BINTI AMIRUL SYAKIRIN 183. FARRA HAFEEZA
84. GOH RUI THUNG MOE 184. NUR AINA MAISARAH BINTI ABDULLAH
85. JAYDEN LIEW YOU LE 185. THAMIL MALER A/P SARAVANAN
86. SAHARIKKHA A/P ARUMUGAM 186. GOH XIN CHUIN
87. TAN YI HAO 187. WIRDATUS SOFIA
88. NUR AINA AR RAUDHAH BINTI ABDUL RAFAEI 188. WON MIEYYAA
89. MOHAMAD ANIQ QAYYUM BIN KAMARUDIN 189. SIAH PEI XUEN
90. NUR AMANI SUFIYA BT ARIF 190. LUCAS SIEK TSE YAW
91. MUHAMMAD AKIF SYARAFUDDIN BIN ARIF 191. ELISE KONG ZI YUE
92. NUR KEISHA AMANDA BINTI AHMAD FUAD 192. MUHAMMAD DARWISY BIN MOHD AZIZI
93. JONATHAN USUNG SOON WEI QIANG
94. DANUSPAREEN SHIN STAR
95. KISSHOR A/L MUNIANDY
96. JOVIANNE WONG XIN EN
97. CAROL CHUA
98. RADEN SRI ERINA ELISSYA
99. AIRIS
100. CHOW WYE TYN
LIST WINNERS VAN GOGH AWARDS - SECONDARY CATEGORY
1. AIRSOYA 46. NUR DAMIA HUSNA BINTI MOHD RIZAL
2. YAP YEE XEN 47. QALESYA
3. NUR FADHLIN SAKINA BINTI AWANG . 48. JAYDEN SIMON
4. YUSRA BINTI SAID RAMALAN MOE 49. YASHENA A/P ANPALAGAN MOE
5. NURUL NADIAH BINTI ZULKIFLE 50. CAROLINE UTIH ANAK SABLI
6. HANAN BINTI HAZUANDY 51. CHOO POH NEE
7. CHRISTABEL SJX 52. SHIVAANI A/P K. KUNALAN
8. CONNIE KHO YI CHEN 53. CHANG YU HAN
9. CHRISTIA JIMMY 54. AINA BATRISYIA
10. NURISMAH SYAHIRAH BINTI HERMAN 55. NUR FARRINA BAIZURA BINTI AHMAD FAIZUL
11. BELINDA NAZUIN BINTI MALIT 56. AFIQAH ATHIRAH BINTI JAMAIL
12. AIN NURDANAH SYIFA BINTI ZULNAZAR 57. LIM YING YUAN SCJ
13. LIEW YIN YEE 58. NUR AMIRAH ATIRAH BINTI NADZRI
14. NUR SHAFIFI HAIZA BINTI MOKTAR 59. NUR AMYRAH SYAZANA BINTI KASIM
15. UMAIRAH SYAHMINA BINTI MOHD EZUARI 60. EVANGELINE DHEVUNG DONNY
16. SAVENEETA DE SOUZA 61. MUHAMMAD ARIF BIN YUSRI
17. SITI RAUDHOTULJANNAH BINTI YUSOF 62. SRI PARAMESWARY A/P RISHIKUMARN
18. JEZEBEL SO CHER WYE 63. NUR HANANIA BINTI SUHAIZI
19. LYAW WEI NEE MOE 64. NURFATIMA ZAHRA BINTI YUSRI AMIR
20. ARIEF DANISH IMAN BIN RAHMAN 65. ADAM FIRDAUS
21. MUHAMAD ANIQ AIMAN BIN MOHD PADLI 66. QASEH QAMELEA
22. NUR QALEESYA FAZWEEN BINTI REDWAN 67. DISNEY IING PEI YI
23. LOUISA AGIK 68. RIKNESH A/L SURENDRA
24. LOW MINYU 69. LEONG YEOW SHING MOE
25. EKA FISH 70. ALDRINA ANAK AHUNG
26. IZZ ^_^ 71. AERITH CHIA ZHEE THON
27. ADIB AZHAR 72. FAIZAH
28. MARCUS TSEN HONG JUN 73. EVRA SANDRA EJ SOPIAN
29. WU LIEDAT HABIBAH BINTI NUR SALIK 74. CYGNOSIS ADVENTURERS
30. TEH WEI XIN 75. CLARISSA CHERIDA
31. SEW SHU JIE MOE 76. GENERVIE DESCARIAH
32. NOUR HANAN 77. ALLYRYANNA ZETTY ANAK PENGIRAN
33. ESTELLE DANIELLA BERNARD 78. MOHAMMAD TUAH AL-FATEH BIN MOHAMMAD 80. HAKIMI
34. NORDEENA FIKRIYAH BINTI SALFARUDEEN 79. FRAYCILA ACIKA ANAK BENET
35. VAISCHNAVI A/P SIVAGHANDI 80. KARLINA
36. NUR FAZLIHA ERRYNI BINTI SHAHRIM NIZAM 81. UMAI
37. NUR AINA DAMIA BINTI MOHD KHAIROL ANUAR 82. AMEERA HASNA BINTI ABDULLAH
38. ASHRAFF ARSHAD 83. NUR AIN NAFISAH BINTI ROSIRWAN
39. NUR AIN ZULAIKHA BINTI MOHD REDZUAN 84. XIU RU
40. MOHAMAD AMRU MUIZ BIN MOHD NAZIR 85. KAITO
41. LOO REN JIE 86. YUKY SIEK QI QI
42. LOO NING XUAN 87. SIAH PEI SHAN
43. LING SHU JING
44. LEONG TONG YAN
45. NINA TAN YUN YING MOE

Susah cari nama anda? guna tips ini:
Windows: klik CTRL+F, masukkan nama di ruangan search.
Macbook: klik Command+F, masukkan nama di ruangan search.

PENERIMA PICASSO AWARD

Picasso Award adalah kategori tambahan untuk Pandai Colouring Contest 2023 dimana Team Pandai memilih HANYA 20% dari peserta yang berbakat setelah kategori Van Gogh Award. Penilaian adalah berdasarkan keseluruhan artwork & hasil warna yang penuh. Sila rujuk senarai dibawah & gunakan tips yang diberikan untuk mencari nama anda! Penerima “Picasso Award” juga layak untuk mendapatkan “Special Accredited Certificate” dari Team Pandai.

Klik untuk dapatkan -> Picasso Award – Special Accredited Certificate πŸ† Dapatkan sekarang di shop.pandai.org .

Picasso Award

LIST WINNERS PICASSO AWARDS - PRIMARY CATEGORY
1. RAMONA BINTI AMIR 147. DEVDHARSHAN A/L SIVAGHANDI
2. PRITHINAH 148. DHEVEENA
3. MOO CHING CHING 149. HANA ELENA CHAN BINTI MUHAMMAD YUSRI
4. MIKAYLA SIM ZISHAN 150. SHANAYA KAUR SAINI
5. SAANJANAA A/P JEGANATHAN 151. HARIS ELMAN CHAN BIN MUHAMMAD YUSRI
6. AHMAD ADLAN MOHD SHAMSUDDIN 152. MUHAMMAD HAZIQ AIMAN
7. ALEESHA SAINI 153. MUHRIZ BIN MOHD NUH AIZAT
8. KASHWINI A/P MANI MARAN 154. EPZIBAH MILGROSHA A/P ELTON MELVIN
9. LIM QIN ROU 155. VISHREETHA A/P SATHIYA SEELAN
10. SUBHAN RAO A/P UTHIYA KUMAR 156. VSHRINA A/P SATHIYA SEELAN
11. CHUA XIN RONG 157. SITI NUR ZINNIRAH BINTI MOHD YUZAIRI
12. SHRI SAHASRAA A/P G JAGANAT 158. MARYAM ARIANNA ROSE BINTI MOHD 163. NUH AIZAT
13. HAYFA HADEEJA 159. SHE HUEY EN MOE
14. TEO ZHAO HUI MOE 160. KAVIENDYAA SHREE A/P LOGES
15. TEO ZHAO MEI 161. NAEM BIN AHMAD NAVIN
16. OOI XUIN KHAI 162. NUR ANIS FARHANA BINTI MOHD KAMEL
17. TELLAKA DEVI 163. TARSHEKA A/P RAJOO
18. LIM QI EN 164. MATUPRATIKA A/P SATYA SEELAN
19. LAU WYNN YINN 165. KARRTHIGEYEN A/L RAJOO
20. CHUNG YING ZI 166. NUR ZARA ALEESYA BINTI HASLI
21. SYED RAHMAN SOUKET ALI 167. LOH YU PEI
22. SAIDATUL QALIESYA BINTI SHAH MAHADI 168. NUR AULIA AZ-ZAHRA BINTI MOHD HAFIIDZ
23. BAARANITHA A/P GANESON 169. AGILAN A/P PUVENTHIRAN
24. NIA 170. HENG QIAN YIN
25. LAU ZHEN YIK 171. CHEONG ZHI HAO
26. VESSLEY LIM YONG HAO 172. ONG WEI WEN
27. MUHAMMAD ARRIAN DANISH BIN HAMDAN REZA 173. JEEVAMUERUGAN A/L SUKANTHAN
28. VYGNESS LIM SZE YAN 174. AIMAN HAZIQ BIN M ROSLY
29. LING HIE HUONG KPM-GURU 175. ANDREANA ALWIN ANAK ALISTAIR
30. NOR JANNATUL BASIRAH BINTI MD GIASUDDIN 176. HOLLY SUCYTHA BINTI JITOH
31. NOR JANNATUL ZAKIRAH BINTI MD GIASUDDIN 177. SIVESH A/L THIRUNAVEKARASU
32. TAN YEN XI 178. CHEONG CIEL
33. YOGESHWAR MOHANADASS 179. DINDA
34. TRILOCHANA JAYAKUMAR 180. HARINI A/P K. KUNALAN
35. MELUR HUMAIRA SYADIA BINTI AZRIE 181. FITRI ARIQA FATINA
36. KHIRTISH JAGEN 182. ARYSSA MARSYA BINTI AZWANTO
37. SACHIIN MOHANADASS 183. NUR BAITI BINTI AB RAHMAN
38. AHMAD ARYAN ARFAN BIN AHMAD 37. EFENDISYAH 184. KIRTAN PRAKASH
39. YEE LE WEI 185. TING SU ANN
40. YEE LE AN 186. RASHMITA SRI A/P MURUGAN
41. MUHAMMAD AMMAR RIZQI BIN MOHD FUAT 187. KEERTHINI A/P MURUGAN
42. NUR ADREENA FATHIYYA BINTI 42. MUHAMMAD FAIZA 188. IRIS NUR ADELIA BINTI MOHD IZWAN
43. NUR FARHA DHANIYAH BINTI AHMAD FAIZ 189. FIZA JAMALI
44. MUHAMMAD FIRASH DANIAL BIN AHMAD FAIZ 190. KAMALESH A/L BASKARAN
45. KESHVINA RAMAMURALI MOE 191. NUR FARWIZAH ADNI
46. MUHAMMAD HANIF BIN HIRZI 192. KHAYRA ALEESYA BINTI AHMAD ASYRAF
47. TASHVARAN A/L SIVASANGAR 193. MUHAMMAD AMSYAR HARRAZ BIN ABDUL HAMID
48. KATHLEEN TEE FANG LI 194. AMMARA NAYLA BINTI AMIR
49. NURUL AWATIF WALIN BINTI SAFARIN 195. MUHAMMAD RAYYAN HARITH FITRI BIN MOHD AZHAR
50. GAN JACK YI 196. NIDHAR BIN NADZRI
51. EDWIN LIW VUN YIN 197. NEVEYA A/P AROKIA RASA
52. DEVA SOTHIE 198. LINNISHA A/P DASARATHAN
53. DANISH NOAH BUAL ANAK MARCELLA MOE 199. NUR QISTINA BINTI HASNOR ISRAF
54. ALYA ERYNA AYESHA BINTI AHMAD JAAFAR 200. MUHAMMAD RAYYAN RAYQAL BIN AFFENDI
55. NUR AMNI MARDHIYAH BINTI ANUAR 201. ABIGAIL L
56. MUHAMMAD RAYYAN DANIYAL BIN ANUAR 202. MUHAMMAD IFTIKHAR ZAFRI BIN MUHAMMAD FIKRI
57. NUR HANA SHAKIRA BT MOHD FIKRI 203. VENI SHAN
58. AMIRTHAA A/P MATIWANNAN 204. JASHNEEYA ANN SHANVI A/P KAVIRAJAH
59. BELLA 205. VIYASINE A/P PREMKUMAR
60. MUHAMAD ASZACKRY BIN MOHD ASZARUDIN 206. NUR AMNANI BATRISYIA
61. MUHAMMAD AIMAN DANISH BIN MOHD SUHAIMI 207. LENNIE ALFRED LAWRENCE
62. YASHINA SHRI RAJ A/P YOGESH RAJ 208. HASLIN KAUR PARMAR A/P AVTAR SINGH
63. THANISSA GANASON 209. MASTER
64. SARVINA A/P MURALI 210. NUR AAFIYA BINTI AZIZI
65. NUR ALIYA ZULAIKHA 211. DANIELLE YVETTE BOBBY
66. ELYS LAU YI CEN 212. DEVAKI MOGAN
67. NUR AIN SYIFA ALIA BINTI MOHD. ASMI 213. TEVAMITREN A/L MANOGAREN
68. RISHIMIETHA PERABAGARAN 214. LASHITHAA A/P THIAGU
69. DIXIE SCARLET DEVRON 215. SHANICE YEN YEE WOON
70. DAISY SEANNA DEVRON 216. MUMTAZ INARAH BINTI MUSTAFFA
71. ASHMITTA 217. NUR FATEHA ZAHRA BT FAUZI
72. LEE TIAN EN 218. LEANNE TAN LI YING
73. JANICE LOH SHIAU TING 219. SITI MUNIRAH BINTI ABD RAHIM
74. ADAM MIRZA BIN ABDUL MALIK 220. THANESHIKA A/P SRI RAMAKRISHNAN
75. NURUL ZARA KHADIJA BINTI ABDULLAH 221. TAN FANG YING
76. NURUL FATIHAH BINTI MOHD FAIZ 222. BRAYDON WONG ZHUN YOU
77. NUR AQEELA SABRINA BINTI MOHD SAFRI 223. ANNISA HUMAIRA BINTI ABDUL HAKAM
78. KOH ZI XIN 224. NUR ALIANA BINTI MUHAMMAD ALI
79. TAN YUN XI 225. NUR ALISYAH BINTI MUHAMMAD ALI
80. TSEN WEN YU 226. DEEPIKHAA A/P TANGA RAJOO MOE
81. ROSSHEN A/L SAKTHI VEL 227. HAASHVITHA A/P TANGA RAJOO MOE
82. DEVESHVAR A/L MAHINDRAN 228. SITI MUNIRAH BINTI ABD RAHIM
83. NURUL ALYA NAQIBAH BINTI SAFARIN 229. TAN HUEY LYNN
84. LAVISSHA SRE A/P SUGANANTHA 230. NG JIAN HAO
85. JAYDEN KONG JYNN YEAN 231. NURFARWIN NAJWA BINTI THUHID
86. THISHAN A/L GANESAN 232. ALIYA MAISARAH BINTI MUHD FAKRUL MUSHAIMI
87. THINETRA A/P GANESAN 233. YASMIN SYAZA BINTI YASSIN
88. GOH XIN YU 234. KRYSTAL KONG SHIR LI
89. MUHAMMAD FAZRIZAL NAZHAN BIN 89. MUHAMMAD KHAIRUL ANUAR 235. KIMBERLEY KONG SHIR MEI
90. SAFIYYA HUMAIRA' BINTI AHMAD FARIS FIRDAUS 236. DHIVNESH A/L INDRAN
91. LEE KAI ZHEN 237. AYRAA DALYA
92. MUHAMMAD RIFAI BIN BEREAM NASIR 238. NATHAN WONG XIANG ZHI
93. JANELLE WONG XHEN YAH 239. MUHAMMAD HARISH BIN MOHD HAZAM
94. AMIRAH FATEHAH BINTI MOHD LOKMAN 240. AHMAD ZARITH HUZAIR BIN AHMAD ZUL 236. HUSNAYAIN
95. WAN NUR AFIA BINTI WAN AZIZAN 241. ANGEL CHIN LE
96. MUHAMMAD SYAHMI BIN MOHAMAD RAZI 242. ERICA WONG MING FEI
97. LEO DARRENT ANAK JOSOHS 243. EDWARD KOID JIA CHEN
98. SUMAYYAH BINTI ABDULLAH 244. KATE CHONG JIA QIN
99. JESSA ELISSA BINTI JAFFE 245. MUHAMMAD UMAR SHARIFF BIN MOHD YUSRY
100. THIEN VUI LOONG 246. NUR AMIRA BASYIERAH BINTI ARIFFA
101. SHARIFAH DHIYA WAFIY BINTI WAN ZAPERI 247. HAJID HAYDAR
102. KALYN FEYZA 248. MEIDHAANIE A/P GUNASEGARAN
103. AMANDA QISYA IZZARA BINTI MOHD FAIZAL 249. NUR DAMIA QALISHA BT MOHD FIKRI
104. DAHLIA MARSILLA BINTI MOHD FAIZ 250. BONG DANISH AZFAR BIN BONG SUHARTO
105. THIEN ZING LING 251. NOORKHAIRINA BINTI AHMAD YAZID
106. MAHEESHA LAKSHMI A/P MAHESAN 252. BUDI ILMAN BIN MOHAMMAD NORFAIZAL
107. MEERASHINI SANJIVI KUMAR 253. SHWETHA A/P MANIMARAN
108. KHU TZI XIN 254. JHAAYSHNAA THEVENTHIRAN
109. KHU TZI QIN 255. SHASVEENE
110. ZAARA MARIAM BINTI MOHAMMED IZMIR 256. M. SHAAHEEN RAMDHAN
111. JOSEPH A/L PLEVANDIRARAJ 257. RAYYAN HAFIZUDDIN KHAIRUR RIJAL BIN ABDUL HAKIM
112. SONNIKA G 258. MOON YI AN
113. TUNG KAI JIAN 259. HMAD RIZQI HAQQ
114. DHIYA MADIHAH BINTI MOHD KASSIM 260. AMAYA BANUN ANAK ALEXANDER
115. MUHAMMAD ARMAN ABAS BIN MOHD AZHAR 261. LUYUN TING
116. CITRA RISQA BINTI MOHD FIRDAUS 262. IRENE YONG JING YI
117. AMBEREEN BINTI AHMED FAWWAZ HADI 263. AUDREY LAU YIING EN
118. MUHAMMAD AIDAN ANAQI BIN MOHD FAIROL AZAD 264. KAITLIN LAU KAI LIN
119. NITHYA LAKKSHMIKA KUMARA DEVAN 265. EADLIN LAU EE LIN
120. AMNI BINTI MUHAMAD FIRDAUS 266. V. P. SANVIKA A/P V. M. PALANIKKUMAR
121. AMALLUTHFY BIN MOHD IMRAN 267. TEE KIAN ANN
122. AZALIA ARISSA BINTI AZRUL IZWAN 268. MAWAR FAREEHA BINTI FAIZAL
123. DHIA SAFIYA ZAHRA BINTI AHMAF JUNAIDY 269. MARISHVIN A/L SIVA CHANDRAN
124. THANZEELA 270. KHAVIYAA A/P SIVA CHANDRAN
125. SAFAA BINTI SAID RAMALAN 271. NURUL AIN SAFFIYA BINTI MUHAMAD NAZRI
126. NUR AISYAH AMANI BINTI MOHD FARID 272. CAHYA ALAINA
127. PREETHIKA AP MURALI 273. MADHUSHRI A/P RAZENTIRAN
128. CHOW WE LEE 274. HASHINI A/P RAZENTIRAN
129. NUR AISHUMAIRA BINTI HERMAWAN 275. ARISHYA PUTRI
130. QHALIF MUHAMMAD BIN RUZMAN 276. GOH XIN PEH
131. ZASKIYA AMANI BINTI MOHAMAD HAFIZ 277. TIA TAMARA PUTRI
132. PREM LATHA MUTTU VEERAN 278. NUR AAMINA
133. LEE YEE EN 279. NUR AZZALEA SOFEA BT MOHD SYAHRIL
134. NUR ALINA BINTI MOHD. NIZAM 280. MUHAMMAD FADHAL HAMZAH BIN MOHD FAZRI
135. SHAFA FAIQA DELIESYA BINTI SHAHMIZAN 281. NURUL AIMY KAIYISAH BINTI ASHARI
136. ROSSHINIS A/P SIVAKUMAR 282. NURUL SYIFA BINTI ABDULLAH
137. RAYQAL ZIQRI BIN MOHAMAD HASANI 283. NISHAANT A/L RAVI
138. NUR SUFIYYAH BINTI MOHD HAFIZ 284. DARSHANAA PARTIBAN
139. KISHORTIRAN MEGANATHAN 285. SHAYDEN STEVEN ANTHONY
140. VICTOR PHUA HAI SHENG 286. RUVEN A/L PRABAHKARAN
141. YONG CLARA 287. TEE YU TONG
142. AQIL YUSUF 288. LIM ZHI HENG
143. MUHAMMAD FAWWAZ BIN MOHAMAD 144. KHATTA 289. LIM ZHI NING
144. LEE MEI HOONG 290. PHILBERT LIM PETER
145. LEE JIAN FOO 291. CLARINE MIKHA YUSUF
146. NUR RAFANDA BINTI MOHAMED RAZIEF 292. ROZALYNDA BUDAH DONNEY
LIST WINNERS PICASSO AWARDS - SECONDARY CATEGORY
1. JOSEH LING TECK WAN 100. ABI
2. HARITH IKHWAN 101. ALLVYNNA ANNALLYSA
3. NURAINI BINTI AZMI 102. MUHAMMAD NAFIZ IMAN BIN HASSANUDIN
4. VALERIE JIMMY KAN 103. AURELIA HANNAH RIKEY
5. NUHRYEUH 104. VALERIE JIMMY KAN
6. QI FANG 105. VALERIE WEE EE EE
7. ADWA BATRISYA 106. NUR MARISSA BINTI FARID
8. ZI YU 107. EZRA ORDEYLLYA ANAK COLLIN
9. NUR SYIFA' SYUHADA BINTI IRWAN SYAH 108. VANESSA RAISA BT ZAMRY
10. PRISCA BINTI JUWAWI 109. YAREED PAUWOL
11. SITI NUR BALQIS BINTI MOHD YUZAIRI 110. FARNANDOS ANAK ISKANDAR
12. NURUL ARNISHA OMAR 111. ADELINA ANDREW
13. MUHAMAD FAKRULLAH BIN BAHARI 112. KHAYRA AMIRAH BINTI KHAIRUL ADHA
14. MELSYWENNA RESASERIFAH ANAK UNDI 113. DHANIA CHRIZELNNA BINTI STEPHEN
15. MARISSA JACYNTHA 114. KHALISH HAKIMI
16. ATIQAH NAZWA 115. ROIDOLFOR ANGUSTINE ALAN ANAK HENRY
17. VANESCER GULANG ANAK SPENCER 116. CANDY LOO XIN HUI
18. JENNIFER SUBANG TOMMY 117. HUIYIN
19. RIQUELME LASAH BAKI 118. VANEESA CLARA
20. ELLYSHA 119. ERICA ELINA.J
21. LIM QI HAN 120. CONEYLIA SUBANG ANAK EDWIN
22. PUTERI ALYA 121. VANNESYA MICHELL
23. MUHAMMAD AZEEM 122. SIM SZE CHIE
24. LEE HIU YANN 123. NUR HANAN BATRISYA BINTI ARIFFA
25. NURINA 124. AMIRA RAIHANA
26. DARSAH DARSAH 125. ALYSHA JAWAI ANAK GUNDAI
27. ESSABELLA REMON 126. RAY
28. CHELSEA OLIVIA 127. MUHAMMAD BIN MOHAMMAD HAZRI
29. NURUL AEZATUL QALEYSYAH BINTI SANI 128. HIZKIA JOEL RIKEY
30. JUWINA MELYA ANAK ASSAN 129. MUHAMMAD AMIRSHAM BIN HASLIZOL
31. NUR AMALIA MARSYA BINTI REZAHA 130. CHRISTIE DIANA
32. ADRIANA FARRERA JAMES 131. FARIS ZAKWAN
33. PUTRI SASHA AIRIN 132. ISOBEL DARLENE ANAK HUGO
34. NUR FIDYA BINTI ABDULLAH 133. STEPHENIE RURAN
35. MUHAMMAD ADRIAN DARWISH BIN HAMDAN REZA 134. MELLYA ISABELL BINTI DJOHAN
36. NUR ATHIRAH NABILAH 135. ANDREA EDORA AWA ANAK DELI
37. HANNAN NABILAH BINTI MUSNIN 136. BEATRIX NING
38. AZIERAH BINTI JASMI 137. MUHAMMAD FAIQ HANNAN BIN AZIN
39. PUTRI NURFARHANA BINTI FAIZULISSYAM 138. SHAWN GIOVANNI ANAK TIM
40. NUR SARAH BINTI NORAZMI 139. NURAISHA QAIREEN BINTI MUHAMAD FADHILLAH
41. IRDINA HUSNINA 140. MUHAMMAD IQBAL DANISH BIN LATIF
42. FAZIA SYAHZANI 141. HAZIQAH IMAN BINTI RAMZI
43. AMIRAH AIMI AFIQAH BINTI SUHAIMI 142. ARVYNNA
44. JOANNE HANYA DANEL 143. AWANG ARDY MUKHRIZ BIN AWANG HERMANDY
45. HAFIZI HALIM 144. VANESSA NATASYA EBIE ANAK LANTING
46. NURMIRZANI INSYIRAH BINTI MUHAZAM 145. MAWADDAH
47. NIWINTRA D/O SIVAMGURU 146. MOHAMAD AZAM BIN MOHAMAD ISMAWI
48. ALYA AINA SHAKIRA BINTI AHMAD JAAFAR 147. DANIELLE EDELWEISSE BINTI EDENI
49. NURIN AINI SYAKIRAH BINTI MOHD JAILANI 148. ARYNN
50. ALYAA QISTINA NAJWA BINTI RAZALI 149. EMMANUEL BAYONG ANAK JOHNICAL
51. NURQISTINA BALQIS ADIZUL ABDULLAH 150. WINNIE URING LUKAS SULING
52. ARMAN9879 151. CADELARIA LUANGA SIMUT ANAK CELESTINE
53. POOVITHRAA A/P KATHIRESAN 152. RESHALYEN NGIAN ANAK BANDANG
54. TIFFANNY TING YI RONG 153. AADY
55. MUHAMMAD AQEEF BIN MOHAMAD KHATTA 154. NUR ZALIKHA BINTI JAMRI
56. FAKHRUL 155. ISABELL REENQA
57. N. NATASHA JOHN 156. NUR AIN UMAIRA BINTI MOHAMAD JALI
58. JESSIENA ANTA ANAK JOVELIEAN LEMBANG 157. VALECIA WEE TZIA TZIA
59. ANAS ZUFAR BIN MOHD FIRDAUS 158. WAN PUTERA MUHAIRUL
60. NURIL INSYIRAH BT NIZAMODEEN 159. NUR FATIHAH BINTI MUHD FUAD
61. NUR ALLESSYA BINTI JUDIN 160. MARCHELLA RACHELL ANAK LENGGI
62. ONG HENG ZHI 161. SITI AISYAH BT JEFFREY
63. DAKSANA SRI A/P TASERATHAN 162. SAMUEL LARVIN A/L DAVIDSON
64. MUGIILAN A/L MANIMARAN 163. IRDINA ARISSA BINTI IRWAN
65. NURIN IRDINA 164. FIAAA
66. ZIEMAN QASEH 165. SAB
67. AFINA RUSYDA 166. BRANDON GAUNG ANAK RAYMOND
68. FIZHAN 167. PRISILLA ANATASIA ANAK JOLLY
69. AQILA NUR INSYIRAH BINTI AZIZI 168. DANIESHA BINTI JEFFERY
70. NUR AINA AERYNA BINTI MOHD AZNI 169. CALORAINE LENJA ANAK UCHONG
71. YUTHIGAA SHREE A/P LOGES 170. IMAN KHAISARA BINTI ZACHERY
72. NUR AMALIN BINTI ARRAHMAN 171. MUHAMMAD NAQEEB BIN MOHD NADZRI
73. AMELLDA AGNES ANAK DERA 172. FREDERRIC FRANCKY FRAN ANAK FRANCIS
74. LOH QUN ZHEN 173. DANIEA FARIESZAN BINTI ROSLAN
75. FERNANDEZ JUBIN GEORGE 174. DOMINIC SUPER
76. NURFASHA DAYANA BINTI MUHAMMAD FARID 175. CASSEY MCKENZIE ANAK CASSIDY NEDAM
77. NURINA FITRI BINTI MOINI 176. MOHAMAD HARIS ZULHILMI BIN MOHAMAD NOR FIRDAUS
78. NURIN AMANINA BINTI NAHRAWI @ SOLHI 177. DARRENCE NOAH SARAN BIN HAMZI
79. SALSA BELLA 178. GARRY DING ANAK TOMMY
80. NUR SYAHIRAH IRDINA BINTI SAHRULYZAM 179. STASIA ROSENDA BINTI SENIN
81. QIEL 180. JESSY QUESHIRO BINTI DONNY
82. KIRTHEIGA A/P KATHIRESAN 181. NUR FAIQAH AUNI
83. KATRINA BINTI ANDRIAN 182. MARYEA IDAH KEDEO
84. AINA 183. TRACY MINAH ANAK THOMAS
85. NG LIN EN 184. ALVYANNA ALOYSIUS
86. HANNAH NURDELISHA BINTI MOHD SHERIFF 185. NUR KHAIRINA QAMARA BINTI FADHILLAH
87. AFINA RUSYDA BINTI ABDUL RADZI 186. RAJEESWARY A/P SARAVANAN
88. JAYNEE 187. AQIILAH MUSYFIQAH
89. ALDEN AUBREY ABDULLAH 188. AIN
90. REY 189. AMANIッ
91. AQILAH NUSAIBAH BINTI ABDUL GHOFAR 190. AHSANA NURHADFINA BINTI AHMAD HAFIZI
92. LEE ZIQI 191. NUR AINUL BALQIS BINTI MOHAMMAD RIDZUAN
93. KANCHANA 192. AISYAH NURWAHYU BINTI AHMAD
94. ARONIB BINTI MOHD JAZMIN 193. JERRICA LING JIA RONG
95. DANIELLA YVOONE BOBBY 194. PRISCILLA SU XIAN EN
96. CHARLENE WONG YUN HAN 195. JANICE TING YAO SHUANG
97. DANIAL
98. AINI IZZATI BT HAFEEZUDDIN
99. YEW WEI ROU

Susah cari nama anda? guna tips ini:
Windows: klik CTRL+F, masukkan nama di ruangan search.
Macbook: klik Command+F, masukkan nama di ruangan search.

KATEGORI SEKOLAH/ SCHOOL

  • PRIMARY CATEGORY
    • 1st Place Winner πŸ† Sekolah Kebangsaan Seksyen 17, Shah Alam (703 Participants) & πŸ† Sekolah Kebangsaan Bandar Tun Hussien Onn 2 (961 Participants)
    • 2nd Place Winner πŸ† Sekolah Kebangsaan Bkt Badong (701 Participants)
    • 3rd Place Winner πŸ† Sekolah Kebangsaan Taman Medan, Petaling Jaya (329 Participants)

      *Setelah melakukan pertimbangan yang sewajarnya, Team Pandai telah menganugerahkan pemenang bersama untuk ranking “1st Place Winner”. Tahniah kepada kedua-dua buah sekolah kerana telah memenangi pertandingan ini dalam kategori sekolah rendah. Sejarah tercipta! πŸ₯³

  • SECONDARY CATEGORY
    • 1st Place Winner πŸ† Sekolah Menengah Kebangsaan Wira Jaya (200 Participants)
    • 2nd Place Winner πŸ† Sekolah Menengah Sains Tapah (137 Participants)
    • 3rd Place Winner πŸ†Sekolah Menengah Kebangsaan Puteri Titiwangsa (116 Participants)

Dedication Award

1.SK ARING 10.SJKC CHUNG HUA SIMANGGANG
2.SK INUBAI TENOM SABAH 11.SK BANDAR TUN HUSSEIN ONN
3.SK KG TANJUNG TUANG 12.SK LONG SEMADOH
4.SK SAUJANA 13.SK LONG TUKON
5.SK SERI MEDAN 14.SJKC BENG TEIK PUSAT
6.SK KOK PAUH 15.SK JALAN RESIDENSI
7.SEK. KEB. ULU YAM BHARU 16.SK TEDUNGAN (BAMBANGAN)
8.SJK T LADANG GEDDES 17.SJKC CHUNG HUA SIMANGGANG
9.SK SERI LANANG 18.SK AGAMA LAWAS
1. SMA MAHMUDIAH, KUALA BERANG, TERENGGANU
2. SMK KAMPUNG RAJA
3. SMK LONG LAMA, BARAM
4. SMK AGAMA BANDAR PENAWAR
5. BEACONHOUSE SRI LETHIA
6. KOLEJ VOKASIONAL BALIK PULAU
7. BEACONHOUSE SRI INAI INTERNATIONAL SCHOOL

Bagi sesiapa yang tidak memenangi Pandai Colouring Contest 2023 #SemarakMerdeka ini, jangan risau!

Ada banyak lagi program dan aktiviti bakal kami sediakan buat anda untuk memenangi pelbagai hadiah istimewa Pandai. Sebagai tanda penghargaan dalam mengikuti peraduan mewarna ini, kami turut sediakan E-Sijil & Badge #SemarakMerdeka buat adik-adik yang akan dimasukkan ke akaun Pandai anda bermula 12hb September. 

Teruskan belajar dengan Pandai! Ikuti segala berita dan program terbaru Pandai di semua platform media sosial Pandaiofficial.
Semoga Bulan Kebangsaan tahun ini adalah bermakna bagi anda semua.πŸ‡²πŸ‡Ύ

Log in atau daftar di www.pandai.org atau;

Muat turun aplikasi Pandai sekarang di Google Play atau App Store.

Jangan lupa ikuti Pandai di media sosial juga!

FB: @pandaiofficial
Instagram:@pandaiofficial
Twitter: @pandaiofficial
Tiktok: @pandaiofficial
Blog: blog.pandai.org

#senangjenakpandai
#SemarakMerdeka


Related posts
PandaiProgram

Program Cuti Sekolah 2024: Aktiviti Seisi Keluarga! Pandai Carnival

ArticlesPandai

Bersedia untuk Back-To-School dengan Seminar Permulaan Baru 2024!

NewsPandai

Meet Ask PBot: Your Ultimate Study Buddy in Pandai!

ArticlesPandai

Mengenal Potensi Anak-Anak: Mengapa Ini Penting?